Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

RAJMES

XHUP STL SPORTIV ME KAPUC

XHUP STL SPORTIV ME KAPUC

Çmimi i rregullt Lek 15,800.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 19,800.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 15,800.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Ngjyrë

Shume lehte i kombinueshem , dhe kapuc me zinxhir qe mund te hiqet.

  • 80% poliester
  • 20% pambuk

Shikoni detajet e plota