Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

XHUP I GJAT MENTE

XHUP I GJAT MENTE

Çmimi i rregullt Lek 13,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 16,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 13,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Xhup mente me kapuc qe mund te hiqet , me zixhir dhe rrip ne mes.
Shikoni detajet e plota