Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Rajmes

XHUP CNL ME DETAJE LEKURE

XHUP CNL ME DETAJE LEKURE

Çmimi i rregullt Lek 7,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 13,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 7,000.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Xhup me detaje tek menget dhe jake gezofi.
Shikoni detajet e plota