Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rajmes

XHUP CNL E ZEZE E SHKURTER

XHUP CNL E ZEZE E SHKURTER

Çmimi i rregullt Lek 7,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 13,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 7,000.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Xhup me detaj lekur dhe jake te ndashme.
Shikoni detajet e plota