Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

RAJMES

XHAKETE FEMRASH SHUME FUNKSIONALE

XHAKETE FEMRASH SHUME FUNKSIONALE

Çmimi i rregullt Lek 10,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 10,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

100% COTTON

XHAKET , FUND , FUSTAN , me meng te gjata dhe te shkurtra.

Shikoni detajet e plota