Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rajmes

KOSTUM SPORTIV ME ZINXHIR

KOSTUM SPORTIV ME ZINXHIR

Çmimi i rregullt Lek 10,100.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 12,600.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 10,100.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostum sportiv jeshil me zinxhir dhe me kapuc .

PAMBUK

LIKRA

Shikoni detajet e plota