Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

KOSTUM SPORTIV

KOSTUM SPORTIV

Çmimi i rregullt Lek 7,800.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 9,800.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 7,800.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostum sportiv me bluz ngjyre uthull dhe tuta te zeza.

  • 70% pambuk
  • 25% poliestër
  • 5% stilastik
Shikoni detajet e plota