Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

FONDI KOSTUM SPORT KLAS ME

FONDI KOSTUM SPORT KLAS ME

Çmimi i rregullt Lek 14,600.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 20,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 14,600.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Teper elastik me detaje dantele dhe zinxhir para .
Shikoni detajet e plota