Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

KOSTUM SATEN

KOSTUM SATEN

Çmimi i rregullt Lek 13,100.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 13,100.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostumi perbehet nga nje fund dhe bluze. Ka nje aksesor trendafili te ngjitur ne krahe.

%95 poliestër %5 stilastik

Shikoni detajet e plota