Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

RAJMES

KOSTUM RNG ME 3 PJESE

KOSTUM RNG ME 3 PJESE

Çmimi i rregullt Lek 11,600.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 14,500.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 11,600.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Ngjyrë

Kostum me 3 pjesa : xhaket me pupla tek pjesa e jakes crop dhe pantallon klasik me te care anash.

Shikoni detajet e plota