Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

KOSTUM PER GRA

KOSTUM PER GRA

Çmimi i rregullt Lek 23,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 23,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Kostum klasik ne material krem ​​, Xhakete dhe pantallona te derdhur.
Shikoni detajet e plota