Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

Kostum Pambuku Big Size

Kostum Pambuku Big Size

Çmimi i rregullt Lek 11,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 11,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

95% Cotton

5% Lycra

Set dypjesesh, bluze e bardhe pambuku dhe pantallon xhins.

Shikoni detajet e plota