Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

KOSTUM MODERN PER GRA

KOSTUM MODERN PER GRA

Çmimi i rregullt Lek 21,200.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 26,500.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 21,200.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size
KOSTUM MODERN PER GRA 3 PJESE : FUND , KANATIERE , DHE TRIKO
Shikoni detajet e plota