Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rajmes

KOSTUM KLASIK ME 3 PJESE

KOSTUM KLASIK ME 3 PJESE

Çmimi i rregullt Lek 11,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 11,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostum me 3 pjese bluze krem ​​, pantallon i zi klasik dhe me pelerin.


Shikoni detajet e plota