Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

KOSTUM JM MODERN PER RASTE

KOSTUM JM MODERN PER RASTE

Çmimi i rregullt Lek 11,800.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 23,500.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 11,800.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Kostum me 2 pjese xhaket dhe fund i gjate.
Shikoni detajet e plota