Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

KOSTUM G&C MODERN I BARDH

KOSTUM G&C MODERN I BARDH

Çmimi i rregullt Lek 10,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 20,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 10,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostum me 2 pjes xhaket dhe fund.

94% poliester

6% elistan

Shikoni detajet e plota