Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

KOSTUM FEMRASH SERIOZE

KOSTUM FEMRASH SERIOZE

Çmimi i rregullt Lek 15,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 15,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

Kostum per raste dhe per pune shume i lehte dhe ka lidhse anash qe lidhet .

100% COTTON

Shikoni detajet e plota