Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

KOSTUM EXP XHAKET PANTALLON

KOSTUM EXP XHAKET PANTALLON

Çmimi i rregullt Lek 10,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 20,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 10,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostum modern me dy pjesë xhaket dhe pantallon te shkurter .

  • 60% poliester
  • 35% pambuk
  • 5% elistan
Shikoni detajet e plota