Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

RAJMES

KOSTUM KASUAL

KOSTUM KASUAL

Çmimi i rregullt Lek 23,100.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 28,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 23,100.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Kostum mund të kombinoheni dhe me bluz dhe me kemishe , pantallonat jan shumë t lirshme.

  • Materiali
  • 63% PES
  • 35% VIS
  • 2% LYCRA
  • RËZI 6
Shikoni detajet e plota