Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rajmes

Kostum Bluze Dhe Pantallon Big Size

Kostum Bluze Dhe Pantallon Big Size

Çmimi i rregullt Lek 14,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 14,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

75% Cotton

21% PA

4% EA


Shikoni detajet e plota