Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

Kostum Big Size

Kostum Big Size

Çmimi i rregullt Lek 19,800.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 19,800.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

100% Linen

Kostum Big Size 100% Lino Xhakete Dhe Pantallon I Shkurter

Shikoni detajet e plota