Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

Kostum 3 Pjesesh Big Size

Kostum 3 Pjesesh Big Size

Çmimi i rregullt Lek 21,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 21,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

95% Polyester

5% Lycra

Kostum 3 pjesesh, bluze, xhakete dhe pantallon.

Shikoni detajet e plota