Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

RAJMES

CIZME KAFE DHE TE ZEZE

CIZME KAFE DHE TE ZEZE

Çmimi i rregullt Lek 7,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 18,500.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 7,000.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size
Color
%100 LEATHER
Shikoni detajet e plota