Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

RAJMES

KEMISHE LRS ROZE SUPER MODERNE DHE OVERSIZE

KEMISHE LRS ROZE SUPER MODERNE DHE OVERSIZE

Çmimi i rregullt Lek 5,400.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 5,400.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

KEMISHE ROZE PRANVERORE DHE SHUME LEHTE E KOMBINUESHME

%96 PAMBUK

%4 LYC

Shikoni detajet e plota