Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

JELEK ME KAPUC

JELEK ME KAPUC

Çmimi i rregullt Lek 10,300.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 12,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 10,300.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Ngjyrë
Jelek me kapuc , i disponueshem ne dy ngjyra : e zeze dhe bezhe .
Shikoni detajet e plota