Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

FUSTANI I ZI PER MBREMJE

FUSTANI I ZI PER MBREMJE

Çmimi i rregullt Lek 18,300.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 22,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 18,300.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size
  • POLYESTER 90%
  • ELESTAN 10%
FUSTAN PER DASMA DHE EVENTE PRERJE E DREJT , PERSHTATET SHUME MIRE SIPAS TRUPIT
Shikoni detajet e plota