Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

FUSTAN TE I KUQ ME LIDHESE

FUSTAN TE I KUQ ME LIDHESE

Çmimi i rregullt Lek 7,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 7,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Fustan super i lehte dhe praktik.

100% poliester

Shikoni detajet e plota