Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

RAJMES

FUSTAN SPORTIVE

FUSTAN SPORTIVE

Çmimi i rregullt Lek 6,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 6,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

Eshte prerje shume e madhe oversize ben dhe mases 48 .

%76 cotten

%20 poly

%4 lycra

Shikoni detajet e plota