Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

RAJMES

FUSTAN RNG ME PUPLA TE MENGA

FUSTAN RNG ME PUPLA TE MENGA

Çmimi i rregullt Lek 6,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 11,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 6,000.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Fustan jeshil per raste , prerja e drejt menga oversize dhe me pupla.

Shikoni detajet e plota