Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

Fustan me xhakete Big Size

Fustan me xhakete Big Size

Çmimi i rregullt Lek 14,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 14,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size
Color

80% Cotton

20% Polyester

Ngjyrat: Fustani i zi dhe xhakete roze

Fustan i zi dhe xhakete e bardhe

Shikoni detajet e plota