Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

FUSTAN I ZI ME MENG LEKURE

FUSTAN I ZI ME MENG LEKURE

Çmimi i rregullt Lek 6,300.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 7,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 6,300.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Fustan i zi prerje e drejte , i pershtatshem per mbremje dhe perditshmeri.

  • Pambuk 50%
  • Lyra 8%
  • poliester 42%
Shikoni detajet e plota