Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

FUSTAN I BARDH PER RASTE

FUSTAN I BARDH PER RASTE

Çmimi i rregullt Lek 12,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 12,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Size

Krahet e ka me tyll , fustan i lehte dhe i bute.

34%VISCOS

5% EA

 

Shikoni detajet e plota