Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

RAJMES

FUSTAN DNTL PER RASTE

FUSTAN DNTL PER RASTE

Çmimi i rregullt Lek 11,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 13,900.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 11,000.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia
Fustan i gjate per raste dhe modern ,
Shikoni detajet e plota