Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

FUSTAN CNG ME NGJYRA OVERSIZE

FUSTAN CNG ME NGJYRA OVERSIZE

Çmimi i rregullt Lek 13,900.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 13,900.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Fustan shumengjyresh, overzize dhe i lirshem, me butona, shume praktike.

%65 Viskozë

%35 poliestër


Shikoni detajet e plota