Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

RAJMES

FUSTAN BLU

FUSTAN BLU

Çmimi i rregullt Lek 4,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Lek 7,500.00 ALL Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 4,500.00 ALL
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Madhësia

Nje fustan me menge tyli dhe qendisje perla

%97 poliester %3 elastik

Shikoni detajet e plota