Skip to product information
1 of 4

RAJMES

KOSTUM CASUAL

KOSTUM CASUAL

Regular price Lek 23,100.00 ALL
Regular price Lek 28,900.00 ALL Sale price Lek 23,100.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Size

Kostumi mund kombinohet dhe me bluze dhe me kemishe , pantallonat jane shume te lireshme.

  • Materiali
  • 63% PES
  • 35% VIS
  • 2% LYCRA
  • DROP 6
View full details