Skip to product information
1 of 2

RAJMES

FUSTAN I ZI ME MENG LEKURE

FUSTAN I ZI ME MENG LEKURE

Regular price Lek 6,300.00 ALL
Regular price Lek 7,900.00 ALL Sale price Lek 6,300.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Size

Fustan i zi prerje e drejte , i pershtatshem per mbremje dhe perditshmeri.

  • Cotton 50%
  • Lyra 8%
  • polyester 42%
View full details