Skip to product information
1 of 3

RAJMES

FUSTAN BLU

FUSTAN BLU

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 7,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Size

Nje fustan me menge tyli dhe qendisje perla

%97 polyester %3 elastik

View full details